Sosyal Sorumluluk

Bulunduğumuz coğrafya ve ülkemiz adına üzerimize düşen sorumluluklarımızın arttığının daima bilincindeyiz. Sorumluluklarımızı yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ahmet Eren Anadolu Lisesi’nden her yıl mezun olan öğrencilerin vatana millete hayırlı evlatlar olmasına katkı sağlarken; Erciyes Üniversitesi Ziya Eren Eğitim Fakültesi gelecek nesilleri iyi yetiştirecek yüzlerce eğitimciyi hayata katmaya devam ediyor.

Doğduğumuz topraklarda Genkök gibi akademik bir merkezin varlığından ve bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Genkök, Genom ve Kök Hücre Merkezi’nde 8 yılda 1500 hastaya kök hücre nakli gerçekleştirildi. 170 öğrenciye master ve doktora eğitimi verildi. Yaklaşık 400 ayrı araştırma projesine ev sahipliği yapan Merkez’de, pandemi sürecinde 74 hasta için kök hücre üretildi.

Gebze Teknik Üniversitesi Teknopark’ta kurulacak Tasarım Odaklı Prototip Geliştirme Merkezi binasının yapımını üstlendiğimiz protokolü 2020 yılının ortalarında imzalayarak bilime ve AR-GE’ye verdiğimiz desteklerimizi sürdürüyoruz.