Hakkımızda

1987 yılında Kayseri’de Ziya Eren tarafından kurulan metal şirketi KMC, bugün KMC GROUP çatısı altında ağırlıklı çelik endüstrisinde olmak üzere 9 farklı şirketi ile faaliyetlerine devam ediyor.

Adını ilk kurulan şirketten alan KMC GROUP, başta çelik endüstrisi olmak üzere, inşaat, gayrimenkul ve spor alanında faaliyet gösteren şirketlerinde 700’den fazla kişiye istihdam sağlıyor.

KMC GROUP, Türkiye’de demir çeliğin olduğu her bölgede, 200.000 metrekare açık, 100.000 metrekare kapalı alanları ile bulunduğu coğrafyaların ekonomik ve sosyal olarak gelişimine liderlik ediyor.

5 kıtada 70’ ten fazla ülkeye yaptığı ihracat tıpkı yurt içinde olduğu gibi çok çeşitli ülke pazarlarındaki ihtiyaçlara göre tasarlanan ürün çeşitliliği ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan stratejileri KMC GROUP’un pazar payını her yıl katlayarak yükselten unsurlar arasında yer alıyor.

Gücünü sahip olduğu kurumsal değerlerden alan ve Türkiye’nin başarılı ve önemli bir grubu olan KMC GROUP’un uzun süreli işbirlikleri, sağlam finansal yapısı ile ülke ekonomisi için yarattığı katma değer her geçen gün artıyor.

KMC GROUP kendisini var eden çalışanına, paydaşlarına ve ülkesine karşı daima duyarlı olmuş ve gelişimine fayda sağlayacak eğitim, sağlık ve bilim konularında önemli projeler ile fayda sağlamayı prensip edinmiştir.

Yönetim Kurulu


Ziya Eren

Yönetim Kurulu Başkanı

Linkedin

Ahmet Eren

Yönetim Kurulu Üyesi


Mahmut Bakır

Yönetim Kurulu Üyesi


Mustafa Yapar

Yönetim Kurulu Üyesi

Linkedin

Mehmet Kuruşçu

Yönetim Kurulu Üyesi

Linkedin

Kazım Kirişçi

Yönetim Kurulu Üyesi


Kemal Leba

Yönetim Kurulu Üyesi

Linkedin