Kariyer

KMC GROUP İnsan Kaynakları; artan rekabet koşulları çerçevesinde çevik İK araçlarını kullanarak çalışan memnuniyetini artırmayı ve işveren markasını geliştirmeyi hedeflemiştir.

İşe Alım Politikası

KMC GROUP olarak işe alım politikamızın temelini sürekli gelişim gösteren, değişime açık, müşteri odaklı insan kaynağının istihdam edilmesi ve şirketimize yüksek katma değer yaratması oluşturmaktadır.

Aidiyeti yüksek çalışanlarımızla başarı grafiğimizi her geçen gün artırarak vizyonumuza ulaşmayı hedefliyoruz. KMC Group ekibine katılmak isteyen adaylar CV’lerini kariyer@kmcgroup.com.tr adresine gönderebilirler ya da aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.

İşbu formu doldurarak KAYSERİ METAL CENTER SAN.VE TİC. A.Ş.’ye gönderdiğiniz kişisel veriler ve/veya özel nitelikli kişisel veriler, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun öngördüğü çerçevede, gönderme amacınız doğrultusunda sınırlı ve ölçülü olarak işlenebilecektir. Kişisel verileriniz ticari faaliyetin yürütümü için çözüm ortakları ve ifa yardımcıları ile paylaşılabilecektir. Yine tarafınızla yürütülen işlerin takibinin sağlanması için kaydedilebilecektir. Ek olarak Şirketimizce gerekli görülürse kişisel verilerin doğruluğu konusunda tarafınızca iletişim kurulabilecek ve bilgi talep edilebilecektir. Tüm bu işlemler 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanuna, Gizlilik Politikamıza ve sair mevzuat hükümlerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilerle ilgili talep haklarınızı kullanabilmek için site içerisindeki “Gizlilik Politikası” ve “6698 SAYILI KANUN UYARINCA BİLGİ TALEP FORMU” ‘na bakılabilirsiniz.

o İş Başvuru Formunun sadece KAYSERİ METAL CENTER SAN. VE TİC. A.Ş. bünyesinde değerlendirilmesini istiyorum.
o İş Başvuru Formunun KAYSERİ METAL CENTER SAN. VE TİC. A.Ş.’ nin iş ve çözüm ortakları ile paylaşılmasını istiyorum.
o İş Başvuru Formunun sadece iş amacına uygun olarak herhangi bir sınır olmaksızın paylaşılmasını istiyorum.
o Sitemizde yer alan gizlilik politikasını inceleyebilirsiniz.

Eğitim

Artan rekabet koşulları doğrultusunda personelimizin yetkinliklerini artırarak üst düzey performans göstermelerini hedefliyor ve kendilerine sürekli eğitim fırsatları sunuyoruz.

- Oryantasyon Eğitimi: İşe yeni başlayan personellerimize uygulanan, şirket kültürü, yönetim şekli, organizasyon yapısı ile ilgili bilgi sağlayan bir eğitimdir.
- Mesleki Eğitimler: Personellerimizin görevlerini yerine getirirken ihtiyaç duydukları bilgi ve beceri düzeylerini artırmaya yönelik programlardır.
- Kişisel Gelişim Eğitimleri: Personellerimizin kişisel yetkinlik seviyelerini geliştirmeyi hedefleyen programlardır. Eğitim programlarımız Eğitim İhtiyaç Analizi çalışmasının sonuçları baz alınarak yıllık olarak planlanır ve iç eğitmenlerimiz ya da dış kaynak kullanılarak düzenlenir.
- Online Eğitim Platformu: Personellerimize zamanda ve mekandan bağımsız öğrenme imkanı sağlayan eğitim platformumuzdur.

KMC Akademi

Potansiyeli yüksek ekip üyelerimiz için oluşturduğumuz gelişim programlarının içeriğini sürekli güncelliyor ve geliştiriyoruz.

Operatör Yetiştirme Programı: Saha çalışanlarımıza yönelik oluşturduğumuz gelişim programı ile KMC Group markasını geleceğe taşıyacak, konusunda uzman, çoklu yetenek becerisine sahip operatörleri yetiştiriyoruz.

Ofis Personelimize Yönelik Gelişim Programı: Oluşturacağımız program ile KMC Group firmaları arasında rotasyon ve terfi sistemlerini devreye alarak ekip üyelerimize farklı kariyer fırsatları sunmayı hedefliyoruz.

Kaizen (Sürekli İyileştirme) Programı

Saha çalışanlarımızdan gelen Bireysel Kaizen önerileri ile süreçlerimizi yalınlaştırıyor, israfları yok ediyoruz, iş kazası risklerini minimize ediyor, ekipman verimliliğini arttırıyor, ürün kalitemizi geliştiriyor ve çevreye zarar vermeden çalışıyoruz.

Ofis çalışanlarımızın gerçekleştirdiği Kobetsu Kaizen çalışmaları kapsamında farklı bölüm üyelerinin yarattığı sinerji ile kayıplarımızı minimize ediyoruz.

Staj Programları

Üniversitelerin zorunlu staj programları ve meslek liselerinin kış dönemi staj programları ile sınırlı kalmak koşulu ile şirketimizde staj yapmak isteyen öğrencilerin staj başvurularını değerlendiriyoruz.

Sosyal Aktivitelerimiz

KMC GROUP olarak çalışanlarımızın motivasyonunu arttırıcı etkinlikleri dönemsel olarak planlayıp ekiplerimiz arasındaki sinerjiyi artırmayı hedefleriz.