Başkanın mesajı

Tek başına, 35 m2 bir dükkanda başladığım bu yolculukta inancım, azmim ve işimi doğru yapmaktan başka bir şeyim yoktu. Şükürler olsun ki bugün grup çatımız altında 9 ayrı şirketimiz, 700 kişilik çok değerli bir KMC Ailemiz ve hep birlikte elde ettiğimiz büyük başarılar var.

Kurumsal bir yapıda ve yenilikçi iş anlayışımızla; sahip olduğumuz en büyük güç olan, insan kaynağımızın her türlü gelişimini destekleyerek, günümüzün sunduğu her türlü teknolojik imkanı operasyonel süreçlerimize adapte ederek ve işimizin gerektirdiği yatırımları eksiksiz yaparak gücümüze güç katıyoruz.

Büyüyüp geliştikçe, ülkemiz adına üzerimize düşen sorumluluklarımızın arttığının da farkındayız. Sorumluluklarımızı yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ahmet Eren Anadolu Lisesi, Huriye Eren İlköğretim Okulu, Erciyes Üniversitesi Ziya Eren Eğitim Fakültesi eğitime olan desteklerimize örnek teşkil ederken, Betül-Ziya Eren Genom Kök Hücre Merkezi, Erciyes Üniversitesi İlaç Geliştirme Merkezi ile Gebze Teknik Üniversitesi Teknopark A.Ş. Tasarım Odaklı Prototip Geliştirme Merkezi Üst Yapısı ile sağlık ve bilim konusundaki sosyal sorumluluk projelerimiz arasında yer alıyor.

Bugün geldiğimiz konuma ulaşırken bize rehberlik eden değerlerimiz, ekip ruhunu benimseyen yönetimimiz ve değerlerimize sahip çıkan yediyüz çalışanımızla daha nice başarıların bizi beklediğine inanıyorum.

Grubumuza hayat veren çalışanlarımıza ve yöneticilerimize, işbirliği içinde olduğumuz ortaklarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize en içten hislerimle teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Ziya Eren
KMC GROUP Başkanı